Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Article
lt: Straipsnis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Text
lt: Tekstas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Send
lt: Siųsti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
