Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Edit
lv: Labot

en: Response
lv: Atbilde

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: Blocks
lv: Bloki

en: Newsletters
lv: Jaunumi
