Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Article
nl: Artikel

en: Edit
nl: Bewerken

en: Response
nl: Antwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Page title
nl: Paginatitel

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Send
nl: Versturen

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.
