Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Article
nn: Artikkel

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Blocks
nn: Blokkar
