Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Response
oc: Responsa

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Send
oc: Mandar

en: Blocks
oc: Blòts
