Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Article
pl: Artykuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Text
pl: Tekst

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Send
pl: Wyślij

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: Blocks
pl: Bloki

en: Newsletters
pl: Newslettery

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.
