Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Article
pt: Artigo

en: Edit
pt: Editar

en: Response
pt: Resposta

en: Link
pt: Ligação

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Text
pt: Texto

en: Please enter a valid email address.
pt: Por favor, insira um endereço de email válido.

en: Page title
pt: Título da página

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Introduction
pt: Introdução

en: Send
pt: Enviar

en: Mailing lists
pt: Listas de discussão

en: Content settings
pt: Definições do conteúdo.

en: Blocks
pt: Blocos
