Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Article
ro: Articol

en: Edit
ro: Editați

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Send
ro: Trimite

en: Blocks
ro: Blocuri
