Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Article
si: ලිපි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text
si: වගන්ති

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
