Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Article
sk: Článok

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: Blocks
sk: Bloky

en: Newsletters
sk: Informačné listy
