Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Send
sq: Dërgo

en: Blocks
sq: Blloqet
