Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Article
sv: Artikel

en: Edit
sv: Redigera

en: Response
sv: Svar

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Page title
sv: Sidtitel

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Send
sv: Skicka

en: Mailing lists
sv: E-postlistor

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: Blocks
sv: Block

en: Newsletters
sv: Nyhetsbrev

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.
