Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி
