Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Article
uk: Стаття

en: Edit
uk: Редагувати

en: Response
uk: Відповідь

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Text
uk: Текст

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Introduction
uk: Вступ

en: Send
uk: Надіслати

en: Mailing lists
uk: Списки розсилань

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: Blocks
uk: Блоки

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.
