Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Edit
ur: تدوین

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Blocks
ur: بلاکس
