Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Content
vi: Nội dung

en: Article
vi: Bài viết

en: Edit
vi: Sửa

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Text
vi: Văn bản

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Send
vi: Gửi

en: Blocks
vi: Khối
