Trotoar (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: register
et: registreeru

en: Help
et: Abi

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: here
et: siin

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: published by !username on !datetime
et: postitas !username, !datetime
