Trotoar (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: register
tr: kayıt

en: Help
tr: Yardım

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: home
tr: anasayfa

en: here
tr: buraya

en: Bottom middle
tr: Alt bölge orta

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Bottom 1
tr: En alt 1

en: Bottom 2
tr: En alt 2

en: Bottom 3
tr: En alt 3

en: Submitted by !username on !datetime.
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi.

en: Bottom first
tr: Alt bölge ilk

en: Bottom last
tr: Alt bölge son

en: Preface first
tr: Giriş ilk

en: Preface middle
tr: Giriş orta

en: Preface last
tr: Giriş son

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: published by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde yayınlandı

en: Search region
tr: Arama bölgesi

en: logged in as
tr: kullandığınız ad
