Trotoar (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: here
ro: aici

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.

en: Highlighted
ro: Evidențiat
