Trotoar (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: register
ru: зарегистрироваться

en: Help
ru: Справка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: home
ru: домой

en: logout
ru: выйти

en: here
ru: здесь

en: Sidebar left
ru: Левая колонка

en: Sidebar right
ru: Правая колонка

en: Content top
ru: Над контентом

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Submitted by !username on !datetime.
ru: Отправлено !username в !datetime.

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: published by !username on !datetime
ru: опубликовано !username в !datetime
