Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Center
af: Senter

en: Help
af: Hulp

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.
