Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Help
ar: المساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: Menu
ar: القائمة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Branding
ar: العلامة التجارية
