Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Center
ast: Centru

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Menu
ast: Menú

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
