Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Center
bg: Център

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Menu
bg: Меню

en: Bottom
bg: Дъно

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Right
bg: Дясно

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: published by !username on !datetime
bg: публикувано от !username на !datetime
