Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Menu
ca: Menú

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Submitted by !username on !datetime.
ca: Enviat per !username al !datetime.

en: published by !username on !datetime
ca: publicat per !username el !datetime
