Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: Submitted by !username on !datetime.
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: published by !username on !datetime
cs: Zveřejnil(a) !username v !datetime
