Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: You are here
cy: Rydych yma
