Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Help
da: Hjælp

en: Bottom
da: Bund

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: You are here
da: Du er her

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Submitted by !username on !datetime.
da: Indsendt af !username den !datetime.

en: published by !username on !datetime
da: udgivet af !username den !datetime
