Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Menu
el: Μενού

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: published by !username on !datetime
el: Δημοσιεύθηκε από !username στις !datetime
