Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: published by !username on !datetime
eo: publikigita de !username en !datetime
