Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Menu
et: Menüü

en: Bottom
et: Alumine

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: published by !username on !datetime
et: postitas !username, !datetime

en: Branding
et: Kaubamärk
