Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Menu
fi: Valikko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Fluid
fi: Neste

en: published by !username on !datetime
fi: julkaissut !username / !datetime

en: Branding
fi: Brändäys
