Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: You are here
is: Tú ert her
