Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Help
fr: Aide

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Middle
fr: Milieu

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Fluid
fr: Fluide

en: Submitted by !username on !datetime.
fr: Soumis par !username le !datetime.

en: published by !username on !datetime
fr: publié par !username le !datetime
