Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Menu
gl: Menú

en: Bottom
gl: Botón

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
