Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Help
gu: મદદ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: 1
gu: ૧
