Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Center
hr: Centar

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Bottom
hr: Dno

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: published by !username on !datetime
hr: objavio !username u !datetime
