Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Help
hu: Súgó

en: Top
hu: Teteje

en: Menu
hu: Menü

en: Bottom
hu: Alja

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Fluid
hu: Rugalmas

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username – !datetime.

en: Content middle
hu: Tartalom közepe

en: published by !username on !datetime
hu: beküldte !username, !datetime

en: Branding
hu: Márkázás
