Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Help
id: Bantuan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: You are here
id: Anda di sini

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: published by !username on !datetime
id: dipublikasikan oleh !username pada !datetime
