Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Center
is: Miðja

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Menu
is: Valmynd

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: You are here
is: Þú ert hér
