Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Center
it: Centro

en: Help
it: Aiuto

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Submitted by !username on !datetime.
it: Inviato da !username il !datetime.

en: published by !username on !datetime
it: pubblicato da !username il !datetime
