Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Help
ja: ヘルプ

en: Top
ja: トップ

en: Menu
ja: メニュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: You are here
ja: 現在地

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Fluid
ja: 変動

en: Submitted by !username on !datetime.
ja: 投稿者：!username 日時：@datetime

en: published by !username on !datetime
ja: !username によって !datetime に投稿されました
