Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
