Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
