Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Center
kk: Орта

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі
