Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Center
km: កណ្តាល

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Bottom
km: បាត

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Submitted by !username on !datetime.
km: បាន​ដាក់​ស្នើដោយ​​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime ។

en: published by !username on !datetime
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​ដោយ !username នៅ !datetime
