Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: 24
kn: ೨೪

en: 4
kn: ೪

en: 16
kn: ೧೬

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: 20
kn: ೨೦

en: 18
kn: ೧೮

en: 22
kn: ೨೨

en: 1
kn: ೧
