Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
