Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Menu
mn: Цэс

en: Bottom
mn: Доод

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
