Trotoar (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Center
ne: केन्द्र

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Menu
ne: मेनु

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: 1
ne: १
